Меню

«

»

ВІТАЄМО З 95-РІЧЧЯМ!

9 вересня 2023 року свій 95 день народження відсвяткувала Дудко Лідія Петрівна, талановитий математик, педагог від Бога, улюблений викладач багатьох поколінь студентів Франкового вишу, з якими дорога іменинниця так щедро ділилася своїми знаннями та життєвою мудрістю, чудовий наставник для молодих колег з кафедри математики та методики викладання математики.

З днем народження Лідію Петрівну прийшли привітати викладачі та члени профбюро факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Від себе та всього колективу факультету, від усіх колишніх студентів дорогої ювілярки, які вже багато років успішно працюють на педагогічній ниві і до сьогодні пам’ятають та з теплом згадують свою мудру й добру викладачку математики, вони сердечно подякували Лідії Петрівні за її натхненну працю.

Шановна Лідіє Петрівно! Ви є взірцем для всіх нас як неймовірно душевна людина, як педагог з великої літери, про якого завжди мріють всі студенти. Сердечно вітаємо Вас та від душі бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, з усмішкою та добрим настроєм! Міцного Вам здоров’я, благополуччя, любові рідних та довгих-довгих років життя!

Доземний уклін Вам, дорога наша Вчителько!

Скільки квітів навесні,
Скільки листя в гаї,
Стільки щастя та здоров’я
Вам в житті бажаєм!
Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось у кожній хвилині!
Щоб горе минало і йшло в небуття,
Щоб радість завжди дарувало життя!