Меню

«

»

Вічна пам’ять!

З глибоким сумом повідомляємо, що 28 листопада 2023 року на 70-му році життя відійшов у вічність Володимир Степанович ШТИМ, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри загальної фізики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Викладацькій та науковій діяльності у Франковому виші Дрогобича Володимир Степанович присвятив майже 40 років свого життя.

Народився Володимир Степанович 18 лютого 1954 року в селі Сихів Стрийського району Львівської області. В 1971 році закінчив середню школу № 6 м. Стрий. З 1 вересня 1972 року – студент фізичного факультету Дрогобицького державного педагогічного інституту імені Івана Франка. Після закінчення інституту з 1976 до 1978 року працював вчителем фізики Лисятицької середньої школи Стрийського району. З 15 серпня 1978 року розпочав роботу в Дрогобицькому державному педагогічному інституті імені Івана Франка на посаді наукового співробітника з виконання госпдоговірної тематики на кафедрі загальної фізики. У 1996 – 1999 рр. навчався в аспірантурі Дрогобицького вишу, досліджуючи вплив дефектів на магнітні, структурні, електрофізичні та інші властивості кристалів промислового кремнію. З вересня 1999 року Володимир Степанович розпочав роботу на посаді викладача кафедри загальної фізики Дрогобицького університету. В 2000 році, після успішного захисту кандидатської дисертації на тему “Вплив дефектів структури на магнітні властивості германію та кремнію” на засіданні спеціалізованої вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, йому було присвоєно вчений ступінь кандидата фізико-математичних наук. З 2001 року Володимир Степанович працює на посаді старшого викладача кафедри загальної фізики Дрогобицького вишу, а з 2003 до 2014 року – на посаді доцента цієї кафедри. Володимир Степанович є автором відомих наукових робіт в галузі фізики напівпровідників, авторських свідоцтв, патентів, навчально-методичних праць.

Володимир Степанович був талановитим науковцем та педагогом. Підготував для української школи не одне покоління високопрофесійних вчителів. Він назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас як світла та добра людина.

Висловлюємо сьогодні щирі співчуття всім рідним Володимира Степановича. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої для Вас людини, а добрий і світлий спомин про Володимира Степановича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та цінував.

Вічна і світла пам’ять!

Парастас відбудеться сьогодні, 28 листопада, о 19:00 год. за адресою:
м. Дрогобич, вул. Грушевського, 74, кв. 41.