Меню

«

»

Вічна пам’ять!

З глибоким сумом повідомляємо, що 22 січня 2023 року на 83-му році життя відійшов у вічність Юрій Львович КИШАКЕВИЧ, кандидат фізико-математичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (1980-2015 рр.).

Народився Юрій Львович 30 вересня 1940 року у м. Лежайську Жешувського воєводства (Польща). В 1945 році сім’я Кишакевичів переселилася в Україну, в місто Городенка на Івано-Франківщині, а згодом переїхала до міста Борислав Львівської області, де Юрій Львович із золотою медаллю закінчив середню школу і вступив у 1957 році на фізико-математичний факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (тоді інституту), який закінчив із червоним дипломом. Після завершення навчання, у 1962 році, керівництво інституту, з огляду на визначні здобутки й успіхи в навчанні та науковій роботі, приймає Юрія Львовича на посаду асистента викладача кафедри математичного аналізу.

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка Юрій Кишакевич пройшов шлях від асистента до проректора з науково-педагогічної роботи. Як надзвичайно талановита, ерудована, ініціативна особистість, неймовірно працьовита людина, він досягнув чималих успіхів у своїй професійній діяльності. Увінчалися успіхом усі його починання і реалізувалися всі його мудрі задуми та ідеї. Протягом усієї своєї професійної діяльності Юрій Львович розробляв і втілював у життя основні засади навчально-виховної роботи Дрогобицького університету, підтримуючи усе нове й прогресивне, що формувало висококваліфікованих фахівців, національно свідомих патріотів нашої держави. Всі свої зусилля він спрямовував не лише на підвищення рівня підготовки вчителів Дрогобицького вишу, але й на покращення якості української освіти в цілому.

Професор Юрій Кишакевич назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас не тільки як світла та добра людина, але і як мудрий керівник, без жертовної щоденної праці якого були б немислимі нинішні наші досягнення та високий статус Дрогобицького вишу. І завжди світлий спомин про цю велику Людину викликатиме слова глибокої подяки і шани за всі його земні справи.

Висловлюємо сьогодні щирі співчуття синові Юрія Львовича, доктору економічних наук, професору кафедри математики та економіки Богдану Юрійовичу КИШАКЕВИЧУ, і всій родині.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої для Вас людини, а добрий і світлий спомин про Юрія Львовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та цінував.

Вічна і світла пам’ять!

Парастас відбудеться сьогодні, 22 січня, о 19:00 год. (Капличка, вул. Є. Коновальця, 7).