Участь викладачів факультету в міжнародній конференції в Польщі

Науково-педагогічні працівники факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій взяли участь у міжнародній конференції в Польщі.

20 та 21 квітня в Університеті гуманістично природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща) проходила конференція «Social Aspects of Market Economy – Sustainability and Helth Economics». У конференції взяли участь представники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, серед них були працівники і нашого факультету. Зокрема, участь у секційних доповідях взяли професор кафедри математики та економіки, кандидат економічних наук, доцент Любов Григорівна Квасній, доцент кафедри математики та економіки, кандидат економічних наук, доцент Оксана Орестівна Солтисік та заступник декана, доцент кафедри математики та економіки, доктор філософії Христина Олегівна Войтович.

Участь у конференції дала можливість розширити коло звʼязків, обмінятися досвідом та науковими напрацюваннями з колегами з Польщі, Румунії, Чехії, Азербайджану, Італії та України.

Щиро дякуємо організаторам за можливість взяти участь у конференції.