Меню

«

»

Студенти ФФМЕІТ долучились до стажування в IТ компанії GENESIS

Студенти першого курсу спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Інформатика» долучились до одного з всеукраїнських освітніх курсів-стажувань про продуктове ІТ та його напрями від провідної української ІТ-компанії Genesis.

Genesis будує глобальні технологічні бізнеси разом із підприємцями Центральної та Східної Європи, входить до п’ятірки найкращих ІТ-компаній України та посідає перші сходинки в рейтингах найкращих IT-роботодавців нашої країни.

Курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів», до розроблення якого долучились експерти й експертки Genesis, PFE та EdEra, був вперше інтегрований в якості окремого модуля в дисципліну «Інформаційні технології» доценткою кафедри Іриною ШАКЛЕІНОЮ. Студенти отримали можливість попрацювати з реальними кейсами зі сфери ІТ, переглянути змістовні відеоуроки та закріпити отримані знання у формі цікавих гейміфікованих діалогів.

Про актуальність та цікавий вміст курсу свідчить і той факт, що майже всі студенти отримали сертифікати про проходження курсу (умовою отримання якого було більше, аніж 65% правильно виконаних завдань) попри те, що ця вимога не була перед ними поставлена як обов’язкова.

Дякуємо Genesis за надану можливість та бажаємо студентам подальших успіхів у сфері ІТ!