Меню

«

»

Щирі вітання зі світлим святом Різдва Христового!

Наближається Різдво Христове – свято радості та дива, любові та надії. Свято, коли Господь виконує найзаповітніші наші бажання. А у всіх українців сьогодні спільне бажання, адже цьогоріч знову в час війни будемо святкувати народження Божого Сина і щиро молитися про перемогу України та довгоочікуваний мир на нашій рідній землі. Просимо сьогодні Господа оберігати всіх захисників і захисниць України, дарувати їм здоров’я, незламність духу, стійкість та витривалість. Доземно вклоняємося перед Вашим подвигом!

Нехай у свято Різдва Христового серце кожного нас наповниться добром, а віра в перемогу над ворогом дарує впевненість у майбутньому. Нехай чарівні миті Різдва сповнюють нас світлою радістю та дарують незабутні враження.

Нехай це світле свято принесе кожному з нас міцне здоров’я, душевний спокій, любов рідних, підтримку друзів, а наші домівки наповнить теплом та затишком. Хай Господь почує всі наші молитви, відкриє перед нами нові дороги й можливості, благословить на добробут, довголіття та щастя! Нехай справдяться усі наші сподівання та здійсняться найбільші мрії!

Сердечно вітаємо з прийдешнім святом Різдва Христового!

Христос рождається! Славімо Його!

З найтеплішими побажаннями –
адміністрація факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій