Меню

«

»

Реєструйся на EU Study Days 2023!

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2023.

Кінцева дата подачі заявок: 23:00, 29 серпня 2023.

Коли відбуватиметься навчання?
З 7 вересня до 15 жовтня 2023.

Хто може взяти участь?
· учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
· студенти останніх курсів бакалаврату та магістратури українських ЗВО денної форми навчання, аспіранти будь-якої форми навчання.
Вік – до 25 років.

Що чекає на учасників?
· 10 навчальних модулів.

Навчання в EU Study Days дозволить поглибити знання про історію ЄС, його інституції, цінності, політики, європейську інтеграцію України тощо. Програма включає відео-лекції, презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари та інтерактивні заняття – відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри для вирішення практичних завдань тощо.

Реалізація мініпроєктів. Проєктна діяльність – важлива складова навчання в EU Study Days. Студенти та аспіранти матимуть можливість реалізувати власні проєкти, направлені на поширення інформації про цінності та політики ЄС, ідеї європейської інтеграції.

Сертифікат про проходження програми. Документ буде містити інформацію про тривалість навчання, кількість годин, перелік модулів, а для учасників з числа студентів – кількість кредитів ЄКТС.

Як стати учасником?
1. Заповнити заявку:
– Посилання на заявки для студентів та аспірантів: https://bit.ly/eustudydays_students
2. У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/

До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Більше інформації про програму на сторінці проєкту: https://www.eustudydays.in.ua/2023/08/01/novyj-nabirna-uchast-v-onlajn-shkoli-eu-study-days-2023/

Зроби крок назустріч новим знанням про Європейський Союз та взаємовідносини Україна-ЄС! Реєструйся на EU Study Days 2023!