Шановні студенти,
зважаючи на те, як швидко штучний інтелект торкається усіх аспектів нашого життя, включаючи освіту, рекомендуємо добірку безкоштовних курсів зі штучного інтелекту.

Elements of AI
Спільний проєкт університету Гельсінки та освітньої програми MinnaLearn. Курс розрахований на аудиторію, яка ще не мала досвіду роботи зі штучним інтелектом.

AI Fundamentals
Курс англійською мовою для тих, хто хоче працювати з хмарними рішеннями Майкрософт (Azure Cognitive Services, Azure Machine Learning) та в майбутньому інтегрувати ШІ в свою роботу. 

Штучний інтелект для всіх від Coursera
Курс англійською мовою, з можливістю читати текст під відео українською (вибираєте мову в налаштуваннях). 

Старт роботи з ChatGPT від Prometheus
Потужний курс українською мовою про роботу з ChatGPT. Програма допоможе отримати практичні навички роботи з ШІ та ефективно використовувати його. Курс безкоштовний, доступний постійно. Є можливість отримати сертифікат.

Machine Learning від Google
Вступний курс до машинного навчання тривалістю 15 годин. Програма поділена на 25 лекцій, додатково є завдання, тести та приклади використання системи.

Write with AI
Невеликий курс зі штучного інтелекту для тих, хто створює контент. Протягом 5 днів ви будете отримувати на електронну пошту листи з матеріалами та ідеями. 

Learn Prompting
Курс навчає працювати з ШІ, створюючи правильні запити та використовувати його можливості для своїх потреб. 

UkrED: підписатися на канал