Меню

«

»

Рекомендуємо безкоштовні курси з графічного дизайну

 

Шановні студенти, 
рекомендуємо добірку кращих онлайн-ресурсів
з безкоштовними курсами з графічного дизайну!

Професійний дизайн логотипу в Adobe Illustrator – Udemy
Цей безкоштовний курс про Udemy від Роусона Уддіна містить 7,5 годин відеоконтенту, який пояснює методи дизайну та компоненти, які використовуються для створення багатьох успішних логотипів, а також те, як використовувати ці принципи для створення власного логотипу.

GoSkills
У GoSkills є вибір професійних курсів, доступних за безкоштовною пробною версією або за підпискою. Усі курси GoSkills проводяться під керівництвом експертів, невеликі та дозволяють навчатися будь-коли та будь-де. До кожного невеликого уроку додається вікторина, файл вправ і шпаргалка, щоб можна було б відразу перевірити та застосувати свої знання на практиці.

Графічний дизайн 101: Огляд галузі – Skillshare
Дизайнер і арт-директор Мейсон Гентрі представляє цей курс у формі критики та оглядів логотипів, упаковки, плакатів, обкладинок книг, анімованої графіки, веб-сайтів, річних звітів, екологічної графіки та редакційного дизайну.

Основи графічного дизайну: основні принципи візуального дизайну – Skillshare
Дизайнери Еллен Лаптон і Дженніфер Коул Філліпс представляють цей початковий курс, який розповідає про п’ять основних принципів дизайну. 35-хвилинний відеоклас містить приклади та демонстрації, які можна використати та застосувати одразу у своїх дизайнерських проєктах.

PhotoshopBuzz
Понад 200 безкоштовних посібників із Photoshop для початківців. Матеріал навчальних посібників PhotoshopBuzz легко сприймається і засвоюється, при цьому надаючи декілька розв’язків для кожної задачі. Теорію легко вивчати, все залежить від практики!

Графічний дизайн – Візуальний та графічний дизайн – Елісон
Цей курс про Елісон ідеально підходить всім, хто цікавиться вивченням графічного дизайну.

UkrED: підписатись на канал