Меню

«

»

Профорієнтаційна робота факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

22 вересня 2023 року декан факультету фізики, математики, економіки на інноваційних технологій, професор Ігор Столярчук та завідувач кафедри математики та економіки, доцент Тарас Війчук провели профорієнтаційні зустрічі у трьох загальноосвітніх навчальних закладах Сколівщини: Сколівській академічній гімназії при Національному університеті “Львівська політехніка” імені Героя України, Героя Небесної сотні Олега Ушневича, Верхньосиньовидненському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика та Корчинським закладом загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сколівської міської ради.

Під час зустрічей учні отримали змістовну інформацію щодо переліку та особливостей освітніх програм, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців на факультеті, ознайомилися з науковими та навчально-методичними доробками кафедр. Особливе зацікавлення в учнів викликала інформація про діяльністю студентського самоврядування та участь студентів Франкового вишу в програмах міжнародної академічної мобільності та навчанні у провідних європейських університетах.

Представникам факультету було надзвичайно приємно поспілкуватися з випускниками минулих років, котрі працюють у вище згаданих навчальних закладах. Під час зустрічей було обговорено питання організації навчального процесу, нагальні потреби шкіл регіону в молодих креативних учителях фізики, математики, інформатики, трудового навчання, проблеми подальшого  впровадження реформи загальної середньої освіти, профільного навчання у старших класах, створення опорних шкіл, тісної співпраці у системі «школа – університет» та ін.

Щиро дякуємо адміністраціям навчальних закладів за сприяння в організації зустрічей!