Круглий стіл, присвячений 540-річчю публікації першої друкованої праці українського автора ЮРІЯ КОТЕРМАКА

2 березня 2023 року о 15:00 год.  відбудеться круглий стіл, присвячений 540-річчю публікації першої друкованої праці українського автора ЮРІЯ ДРОГОБИЧА (КОТЕРМАКА).

Організатори заходу: кафедра фізики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Львівське астрономічне товариство.

ПРОГРАМА:

1. «Юрій Дрогобич (Котермак) у світлі новітніх досліджень» (доповідач – Леонід ТИМОШЕНКО, доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка).
  2. «Юрій Дрогобич: нова подорож відомими шляхами» (доповідач – Олег ПЕТРУК, астрофізик, доктор фізико-математичних наук, провідний науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С.Підстригача НАН України, м. Львів).
  3. «Юрій Дрогобич – український науковець епохи Відродження» (доповідач – Назарій ЮРЧИШИН, бібліограф Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі”, аспірант кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка).
  4. «Астрономічні обсерваторії України» (доповідач – Єва ВОВЧИК, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Львівського національного університету імені Івана Франка).
  5. «Львівське астрономічне товариство: 25 років діяльності» (доповідач – Любов ЯНКІВ-ВІТКОВСЬКА, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету “Львівська політехніка”, голова Львівського астрономічного товариства).
  6. «Юрій Дрогобич: астрономічні знання до і після» (доповідач Віталій ГОЛЬСЬКИЙ, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри фізики та інформаційних систем Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка).

Круглий стіл пройде в змішаному форматі:

• очному – в аудиторії №38 факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (за адресою: вул. Стрийська, 3, м. Дрогобич);
  • дистанційному. Долучитися до заходу на платформі Zoom можна за покликанням: https://us04web.zoom.us/j/74955909763?pwd=a8aQ9eRJ8UpyAahx8FIfTM6yXQjWYb.1
    Ідентифікатор (Meeting ID): 749 5590 9763
    Код (Passcode): qgX1jg

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КРУГЛОГО СТОЛУ!