Меню

«

»

Інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, а також правил поведінки у випадку надзвичайних ситуацій

В четвер, 7 вересня 2023 року, для студентів першого курсу факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій було проведено інструктаж з техніки безпеки та охорони праці, а також правил поведінки у випадку надзвичайних ситуацій.

Перед студентами виступили представник Служби охорони праці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та представник Дрогобицького районного відділу головного управління МНС України в Львівській області.

Студентів було ознайомлено із загальними відомостями про університет та його структуру, видами і джерелами небезпеки в навчальних аудиторіях, навчальних і науково-дослідних лабораторіях, майстернях, комп’ютерних класах, на спортивних майданчиках тощо. Студенти засвоїли загальні правила поведінки під час навчально-виховного процесу з метою запобігання травматизму та нещасним випадкам, а також заслухали вимоги пожежної безпеки, інформацію щодо радіаційної безпеки, дії під час оголошення повітряної тривоги, у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру. Дуже важливою була також інформація щодо безпеки дорожнього руху, попередження побутового травматизму та надання долікарської допомоги у разі нещасних випадків, надзвичайних подій тощо.

Проведений інструктаж є важливою складовою процесу забезпечення безпеки студентів як під час їхнього перебування у закладі вищої освіти, так і в позааудиторний час.