Меню

«

»

Добірка безкоштовних курсів для роботи з інтелектуальними системами

Штучний інтелект (ШІ) є одним з трендів в освіті та науці у 2023 році і швидше за все буде і надалі. Тому вчимося ним користуватись!

Добірка безкоштовних курсів для роботи з системами штучного інтелекту та Chat GPT.

 

✔️Основи AI від Google – Безкоштовний курс з ШІ для українців від Google Україна дає можливість для людей без технічної освіти та спеціальних навичок ознайомитися з інструментами штучного інтелекту (AI) та машинного навчання (ML). 

 

✔️Штучний інтелект для всіх – Курс на платформі Coursera для тих, хто тільки починає працювати зі ШІ, але не має технічних знань.

 

 

✔️Write with AI – Курс для людей, які хочуть навчитися створювати тексти за допомогою ChatGPT.

 

 

✔️Learn Prompting – На курсі навчають використовувати ChatGPT та інші інструменти штучного інтелекту, створюючи правильні запити. Розроблений для студентів будь-якого рівня кваліфікації — як новачків, так і досвідчених програмістів.

 

✔️Курси на платформі Udemy – Добірка коротких уроків та повноцінних курсів для вивчення штучного інтелекту. Можна дізнатися, наприклад, як шукати потрібне зображення, створити голосового помічника, впровадити інструменти ШІ в роботі та житті.

 

✔️Elements of AI – Серія онлайн-курсів, створених навчальною платформою MinnaLearn та Університетом Гельсінкі ще у 2018 році з метою заохотити якомога більше людей дізнатися про ШІ та його можливості.

 

👉