Меню

«

»

Дебют першокурсників на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

11 травня, на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулося традиційне для студентства свято, конкурс-огляд талантів першокурсників «Дебют».

Зазвичай, це свято проводиться в перші місяці навчання, але збройна агресія росії вносить свої корективи… І перебування студентів на дистанційному навчання змістило проведення конкурсу.

Цього року у конкурсі взяли участь представники 5 академічних груп та збірна команда першокурсників. Ведучими свята були студенти 3 курсу Христина Думʼяк та Михайло Стецюк, які ознайомили учасників та журі з правилами конкурсу. У програмі були представлені танцювальний номер, виконання пісень, декламація віршів та КВН.

Насичена програма змусила журі конкурсу добре попрацювати під час визначення переможців. За результатами конкурсу призові місця отримали збірна команда першого курсу за танцювальний номер, студенти групи КН-106Б за КВН та дует сестер Валентини та Адріани Янів (група МН-107Б).

Щиро дякуємо студентському активу за організацію конкурсу, а студентам-першокурсникам за участь! Бажаємо перемоги на загальноуніверситетському конкурсі!!!