Мельник Галина Миколаївна

доцент кафедри технологічної та професійної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент

Email: melnyk.galyna.m@gmail.com

Освіта

• 1987-1992 рр. – навчання у Дрогобицькому державному педагогічному інституті ім. І.Я. Франка (нині – Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка) (спеціальність «Загальнотехнічні дисципліни і праця»);
  • 2004 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Формування базових професійних якостей в учнів профільних класів на заняттях з народних художніх ремесел» за спеціальністю 13.00.02 «Теорія та методика трудового навчання»;
  • 2014 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри методики трудового і професійного навчання та декоративно-ужиткового мистецтва.

Науково-організаційна діяльність.

• Гарант освітньо-професійної програми зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  • Член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України.
  • Член Всеукраїнської спілки «Всеукраїнська асоціація наукових і практичних працівників технологічної освіти».
  • Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць.
  • Співорганізатор регіональних науково-практичних семінарів для вчителів трудового навчання (технологій).

Наукові інтереси

народні художні ремесла і промисли, сучасне декоративно-ужиткове мистецтво, етнодизайн.