Скварок Юрій Юліанович

доцент кафедри технологічної та професійної освіти, кандидат технічних наук, доцент, начальник навчально-методичного відділу

e-mail:  y.skvarok@gmail.com

Освіта

• 1981 р. – закінчив Львівський політехнічний інститут (нині – Національний університет «Львівська політехніка») (спеціальність «Автомобілі і трактори»);
  • 1991 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Розрахунок довговічності та міцності лобових дискових шарошок» за спеціальностями «Механіка твердого деформівнго тіла» та «Матеріалознавство в машинобудуванні»;
  • 2006 р. отримано диплом Європейського інженера-педагога (ING-PAEG IGIP).

Науково-організаційна діяльність.

• Гарант освітньо-професійної програми зі спеціальності 015. «Професійна освіта (за спеціалізаціями) за спеціалізацією 015.20 «Професійна освіта (Транспорт)» «першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  • Член вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
  • Начальник навчально-методичного відділу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
  • Член Всеукраїнської спілки «Всеукраїнська асоціація наукових і практичних працівників технологічної освіти».

Наукові інтереси

історія автомобільного транспорту, практика професійної освіти