Знайомство студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій з компанією QA TestLab

У четвер, 3 листопада, відбулася онлайн зустріч студентів з представниками компанії QA TestLab.

QATestLab — незалежний постачальник QA послуг та тестування програмного забезпечення. Компанія допомагаємо покращити якість продуктів і рішень для софтверних компаній США, країн Європи та Азії.

З 2015 року регулярно входить до «Top 20 Software Application Testing Firms in Ukraine» за даними дослідницької агенції CLUTCH. Також є членом «Ukrainian Hi-Tech Initiative», «Central and Eastern European Outsourcing Association», фонду «Brain Basket».

Студенти мали змогу дізнатися багато цікавого про професію тестувальника програмного забезпечення, познайомитися з курсом та компанією, поставити цікаві питання та навіть спробувати знайти баги на зображенні.

Щиро дякуємо представникам компанії за інформативне спілкування.