Меню

«

»

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри математики та економіки

14 грудня у Дрогобицькому коледжі нафти і газу відбулася зустріч із студентами спеціальності 051Економіка і 073 Менеджмент, викладачами циклової комісії економіки підприємства та менеджменту, адміністрацією коледжу.
Метою заходу було обговорення питання практичної підготовки студентів ОПС фаховий молодший бакалавр за ОПП “Економіка підприємства” та ОПП “Організація виробництва” під час якого Павло Скотний наголосив на важливості продовження освіти за визначеними спеціальностями у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка для здобуття першого рівня вищої освіти бакалавр.
Даний захід об’єднав освітян, представників бізнесу та влади, учасники обговорили та узгодили освітні програми 051Економіка і 073 Менеджмент Дрогобицького коледжу нафти і газу та Дрогобицького державного педагогічного університету Ім. І. Франка.
Cтароста м. Стебник, с. Болехівці та с. Нове Село, к.е.н. Тарас Городиський поінформував присутніх про види економічної діяльності регіону, потребу фахівців для діючих виробничих підприємств, акцентував увагу на необхідності здобуття фахових компетентностей у сфері інформаційних технологій, володіння іноземними мовами, здатності вирішувати економічні та організаційні питання за умов невизначеності та ризику для майбутніх фахівців.
Павло Скотний, Оксана Процишин та Марія Шимко представили присутнім освітні програми та домовились про координації щодо їх реалізації. Активну участь в обговорені взяли представники бізнесу – директор мережі ресторанів “Your Burger” Олег Лехуш, директор ТзОВ “Mazhura” Олександр Журавель, та інші. Стейкхолдери ознайомили здобувачів освіти з основними напрямами діяльності їхніх фірм, наголосили на важливості практичної підготовки та особливостях роботи майбутніх фахівців зазначених спеціальностей. Студенти були активними, і за цікаві запитання отримали бонуси – акційні карти лояльності від фірми “Your Burger”.