Меню

«

»

Факультет ФМЕІТ та школи об’єднують зусилля у справі профорієнтації

У сучасному світі, де швидко змінюються технології та вимоги ринку праці, важливо, щоб молодь вміла обирати своє майбутнє. Факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій (ФФМЕІТ) у рамках Фестивалю науки та кар’єри продовжує програму профорієнтаційної роботи, спрямовану на підготовку учнів до вибору майбутньої професії та навчання в університеті. Ось і цього разу факультет відвідали учні трьох шкіл: Плав’я-Вадрусівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, с. Плав’я Стрийського району, Модрицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ ЛОР «Бориславська санаторна школа».

Ця ініціатива стала можливою завдяки розумінню та бажанню сторін співпрацювати для користі молодого покоління, що допомагає зменшити страх учнів перед невідомим майбуттям і збільшити впевненість у виборі професії. Працівники факультету із задоволенням ділились своїми надбаннями та досвідом у сфері освіти та науки. Учні відвідали факультетські аудиторії та лабораторії, щоб отримати уявлення про навчальне середовище та ресурси, які їм доступні, поспілкуватись не тільки із викладачами, але й студентами нашого факультету.

Зокрема вони провели захоплюючу подорож – «Під куполом зоряного неба» під керівництвом завідувача кафедри фізики та інформаційних систем, доцента Віталія Гольского, відвідали лабораторію 3D графіки (доцент Роман ПАЗЮК), STEM лабораторію(доценти Роман ЛЕШКО та Віктор БРИТАН) та лабораторії технічної творчості (завідувач кафедри технологічної та професійної освіти, професор Леонід ОРШАНСЬКИЙ).

Щиро вдячні за співпрацю дирекції шкіл та учням, які приймали участь у цьому заході.