↑ Повернутись до Кафедра математики

Шаповаловський Олександр Володимирович

ШАПОВАЛОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ –кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Народився у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

ОСВІТА. Закінчив Дрогобицьку СШ № 1 (1982 р.),Дрогобицький  державний педагогічний інститут імені Івана Франка(нині – Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка) за спеціальністю “Математика та фізика” (1989 р.).Захистив кандидатську дисертацію на тему: “Деякі властивості рядів Діріхле і систем експонент з комплексними показниками” за спеціальністю 01.01.01 – математичний аналіз у спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету імені Івана Франка (1994 р.). Отримав вчене звання доцента кафедри математичного аналізу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (2001 р.).

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ. Інженер відділу АСУ (1989-1990рр.), стажист-дослідник кафедри математичного аналізу (1990-1992рр.), викладач (1993 р.), доцент (з 2001 р. по теперішній час) кафедри математики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

НАУКА. Наукові інтереси пов’язані з теорією аналітичних функцій. Ці напрями висвітлено у понад50 наукових і навчально-методичних працях.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ.
Навчально-методичні посібники:
  1. Винницький Б.В., Шаран В.Л., Шаповаловський О.В., Хаць Р.В. Основи одновимірного аналізу. Початковий курс. Ч. 1. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: Коло, 2008. – 250 с.
  2. Винницький Б.В., Шаран В.Л., Шаповаловський О.В., Хаць Р.В. Основи одновимірного аналізу. Початковий курс, ч.2. Підручник. Дрогобич: Коло, 2009. – 258 с.
  3. Винницький Б.В., Шаран В.Л., Шаповаловський О.В., Хаць Р.В. Основи одновимірного аналізу. Початковий курс. Ч. 3. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: Коло, 2009. – 258 с.
  4. Винницький Б.В., Шаран В.Л., Шаповаловський О.В., Хаць Р.В. Математичний аналіз функцій однієї змінної. Ч. 1 Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: Швидкодрук, 2010. – 500 с.
  5. Винницький Б.В., Шаран В.Л., Шаповаловський О.В., Хаць Р.В. Математичний аналіз функцій однієї змінної. Ч. 2. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: Швидкодрук, 2011. – 499 с.
  6. Винницький Б.В., Дільний В.М., Шаповаловський О.В., Шепарович І.Б. Математичний аналіз. Диференціювання функцій багатьох змінних. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВД ДПУ ім. І. Франка, 2013. – 36 с.
  7. Винницький Б.В., Дільний В.М., Шаповаловський О.В., Шепарович І.Б. Математичний аналіз. Метричні простори. Простір . Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 36 с.
  8. Винницький Б.В., Дільний В.М., Шаповаловський О.В., Шепарович І.Б. Математичний аналіз. Диференціювання функцій з в . Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 36 с.
  9. Винницький Б.В., Дільний В.М., Шаповаловський О.В., Шепарович І.Б. Математичний аналіз. Подвійні і потрійні інтеграли. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. Івана Франка – 2013. – 30 с.
  10. Винницький Б.В., Дільний В.М., Шаповаловський О.В., Шепарович І.Б. Математичний аналіз. Інтеграли залежні від параметру. Навчально-методичний посібник. – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 30 с.
  11. Шаповаловський О.В., Мулява О. Вища математика. Диференціювання функцій багатьох змінних. Навчально-методичний посібник для студентів напрямів підготовки «6.010103 Технологічна освіта», «6.010104 Професійна освіта». – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 60 с.
  12. Шаповаловський О.В., Мулява О. Вища математика. Подвійні і потрійні інтеграли. Навчально-методичний посібник для студентів напрямів підготовки «6.010103 Технологічна освіта», «6.010104 Професійна освіта» – – Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 60 с.
З грифом МОН України:
  1. Винницький Б.В., Шаповаловський О.В., Шаран В.Л., Хаць Р.В. Математичний аналіз функцій однієї змінної. Ч.1: навчальний посібник [для студентів фізико-математичних спеціальностей вищих навчальних закладів]. – Дрогобич : РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 500 с. (Гриф МОН №1/11-19869 від 17.12.13).
  2. Винницький Б.В., Шаповаловський О.В., Шаран В.Л., Хаць Р.В. Математичний аналіз функцій однієї змінної. Ч.2: навчальний посібник [для студентів фізико-математичних спеціальностей вищих навчальних закладів]. – Дрогобич : РВВ ДДПУ ім. І. Франка, 2013. – 500 с. (Гриф МОН №1/11-20787 від 31.12.13).