Стецула Надія Осипівна


кандидат біологічних наук, доцент

Контактні засоби зв’язку: n.stetsula@dspu.edu.ua, n.stetsula@gmail.com

Народилася 11 жовтня 1976 року (с. Снятинка, Дрогобицький район, Львівська обл.).

У 2002 році закінчила Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія” та здобула кваліфікацію вчителя біології, валеології та основ екології.

З 1998 року по 2013 р. – вчитель біології Снятинського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.). У 2005 р. встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії”, з 2010 р. – “спеціаліст вищої категорії” та присвоєно педагогічне звання “Старший учитель”.

Кандидат біологічних наук з 01 липня 2010 року. Дисертацію захистила 04 березня 2010 року на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національному університеті біоресурсів і природокористування України зі спеціальності 03.00.16 – екологія.

З 2010 р. по 2012 р. викладач кафедри біології за сумісництвом. У 2012 р. старший викладач кафедри екології. З 2013 р. призначена на посаду доцента кафедри екології та географії.

Член Українського Теріологічного Товариства НАН України (з 2007 р.).

Основні наукові інтереси: фауністичні угруповання, антропогенний вплив, таксономічне різноманіття, структура угруповань хребетних, рідкісні види ссавців.

Автор 32 публікацій, з них 4 навчально-методичного характеру та 28 наукового про склад фауни, структуру і динаміку популяцій гризунів гірських і передгірних екосистем Карпат, переважно Національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Брала участь у роботі 16 конференцій та семінарів. За результатами конференцій опубліковано 13 статей і 5 тез.

В 2016 році присвоєно вчене звання доцента кафедри екології та географії.

Член Українського Теріологічного Товариства НАН України (з 2007 р.).

Основні наукові інтереси: фауністичні угруповання, антропогенний вплив, таксономічне різноманіття, структура угруповань хребетних, рідкісні види ссавців.

Автор 51 публікації, з них 9 навчально-методичного характеру та 42 наукового про склад фауни, структуру і динаміку популяцій гризунів гірських і передгірних екосистем Карпат, переважно Національного природного парку “Сколівські Бескиди.