Віталій Войтів срібний призер Чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці

16-20 червня в місті Генічеськ Херсонської області відбувався командний чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, в якому взяли участь 16 команд. Львівська область була представлена більшістю спортсменами м. Дрогобича та м. Львова. В результаті напруженої боротьби команда Львівської області виборола друге місце і нагороджена відповідним кубком.
В особистих змаганнях з багатоборства срібну медаль завоював студент ІІ курсу спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка – Віталій Войтів (Майстер спорту України), який отримав найвищу оцінку чемпіонату за найскладнішу вправу, а бронзову медаль завоював випускник ДЮСШ імені Івана Боберського – Олег Мазурик. Вони обидва підтвердили статус кандидатів у національну збірну команду України для участі в чемпіонаті світу 2021 року в м. Баку.