1.Збірна жіноча
команда з міні-футболу (футзал), ІІ місце в «Універсіаді Львівщини-2011», Факультет
фізичного виховання:Крачун Ірина ФВ-42, Табачка Наталія ФВ-42, Зорик Мар’яна ЗЛ-43, Галик Марія ЗЛ-43, Дуркалевич
Ліля ФВ-42, Панько Марина ЗЛ-33, Голембовська Оля ФВ-32, Манько Юлія фв-22, Москаль
Анна ФВ-32, Яцух Іванна ЗЛ-23, Бріцька Ірина ЗЛ-13, Лесів Іванна ФВ-11, Нездойман
Мар’яна ФВ-11 Інженерно-педагогічний факультет Фабрицій Світлана ІП-43, Факультет
менеджменту та маркетингу Сойма Мар’яна МЕ-21.
Тренери: Веселовський А.П., Проць Р.О.
2.Збірна
жіноча команда з волейболу, ІІІ місце в «Універсіаді Львівщини-2011» , факультет
фізичного виховання Щербан Ірина ФР-53, Маник Наталія ФВ-22, Гурелич Ірина
ФВ-22, Грицай Вікторія ФВ-22, Кіндратишин Лілія ФВ-22, Манько Юлія ФВ-22,
Бухней Лілія ФВ-12, Зубрицька Христина ФВ-12,
Романчик Любов ФВ-12, Мих Мар’яну ФВ-12, біологічний факультет
Зубрицька Оксана Б-21, Інженерно-педагогічний факультет Сущ Марія ТІШ-12
Тренер: Будинкевич С.Н.
3. І місце в метанні спису у Кубку України з легкоатлетичних метань
студент Грома Ігор ФВ-32
Тренер: Редчиць В.О.
4. Збірна
команда з легкої атлетики ІІІ місце в «Універсіаді Львівщини».
Гром Ігор - студент ІІІ курсу
факультету фізичного виховання, ІІ місце в метанні спису;
Крачун
Ірина - студентка ІV курсу факультету фізичного
виховання,ІІ місце в метанні спису;
Голембовська
Ольга - студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання, ІІІ місце в метанні
спису;
Карпин
Іванна - студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання. ІІІ місце в бігу
на
Кострубей
Тарас - студентка V курсу факультету фізичного виховання, ІІ місце в
потрійному стрибку;
Полякова
Марія - студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання, ІІ місце в бігу на
Естафетний біг 4 х
Тренери:
Кондрацька Г.Д., Редчиць В.О., Федорищак Р.Л.
5. Збірна команда з міні-футболу (футзал), І місце в «Універсіаді
Львівщини-2011»
факультет
фізичного виховання Колток
Роман ФВ-61, Шакалець Роман ФВ-41, Сов’як Андрій ФВ-21, Зварич Михайло ФВ-21,
Бадецький Михайло ФВ-21, Грицан Тарас ФВ-21, Щурко Степан ФВ-21, Ясінський
Андрій ФВ-21, інженерно-педагогічний факультет Тарасович Тарас ТІГ-22
Тренери: Веселовський А.А., Ільчишин І.П., Ніконець А.В.,
Михайловський О.Б.
6. Чемпіонат Львівської області з гирьового спорту ІІ місце Ярема
Володимир, Прокопик Андрій
Тренери: Кушнір
Р.Г., Кізло В.І.
7. Чемпіонат Львівської
області з настільного тенісу факультет фізичного виховання Фоменко
Борис ФВ-11, Романо-германська філологія Галайдін Андрій ІІ місце в
парному розряді, Фоменко Борис ФВ-11 ІІІ місце в одиночному розряді.
8. Першість України з
міні-футболу І ліга 7 місце в сезоні 2010-2011р.р. команди ССК «Каменяр».