Історична довідка

У жовтні 2008 року на біологічному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка створено центр “Екології та здоров’я людини”, який очолив  президент міжнародної інституції DISOP, професор Еми Какельберг. У структурі Центру було створено науково-дослідну лабораторію медико-біологічних проблем здоров’я людини. Першим керівником лабораторії був професор, кандидат медичних наук Шимонко Іван Тимофійович. Мета діяльності лабораторії – організація науково-дослідних робіт у галузі валеології, а також ведення просвітницької роботи серед учнівської та студентської молоді щодо питань збереження здоров’я. У рамках діяльності лабораторії передбачається проведення моніторингових досліджень стану здоров’я та фізичного розвитку учнів та студентів регіону.