Небесна Сотня – це Господні діти

Послало небо в допомогу нам.

Це дуже важко – ніде правду діти

Протистояти нашим ворогам.

Двадцяте лютого 2014-го року стало переломною датою в надії на краще для всього українського народу.

Ким були? До чого прагнули? Вони не були ні екстремістами, ні терористами, ні фашистами. Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію. Люди які жили у різних куточках України. Такі, здавалося б, різні… Але – ні. Вони були схожі між собою у яких жили віра – у перемогу добра над злом. Надія – на краще майбутнє. Любов – до України, справжніми синами якої вони були є і будуть.

Повстати проти системи цинічної брехні та фальші є неабияким подвигом. На нього здатні тільки справжні Герої.

Саме так вчинили воїни «Небесної Сотні» вони вирішили, що краще вмерти за правду, ніж все життя жити у брехні.

Небесна Сотня – назва, яку дав народ полку героїв, що пожертвували собою заради нас. Відвоювавши тут, на землі, вони не перестають воювати на небі. Своїми молитвами вони будуть просити за нас та Україну. А ми в свою чергу не маємо права забувати, за що вони віддали своє життя.

Натомість залишається сказати одне – Герої не вмирають! Україна таки стане по справжньому – вільною. Ми помалу просуваємося в напрямку європейських цінностей, саме за це стояв Майдан і смерть Героїв не буде марною.

Слава Україні! Героям Слава!

Запрошуємо користувачів бібліотеки переглянути ілюстративно-документальну книжкову виставку.