Україна пам’ятає! Світ визнає

Щорічно в останню суботу листопада українці вшановують жертв Голокосту, молячись за невинно закатованих, запалюючи свічу пам’яті у своїх домівках. Проте спомин про Геноцид не повинен обмежуватися лише траурними згадками, це заклик до дії, до усвідомлення тваринної суті північного недосусіда. Закарбуймо в пам’яті назавжди й імена катів української нації: йосипа сталіна, в’ячеслава молотова, лазаря кагановича, павла постишева, станіслава косіора, власа чубаря, менделя хатаєвича.

Голодомор забрав мільйони людських життів: дітей, жінок, осіб літнього віку, штучно знищено цілі поселення. Попри надзвичайну складність підрахунку жертв, історики говорять про понад 10,5 млн вбитих голодом осіб (проф. Володимир Сергійчук). Пік смертності припав на першу половину 1933 року, коли щохвилини від голоду помирало 17 осіб, щогодини – 1400, щодоби – понад 30 000 жертв!

Однак Геноцид так і не спромігся зламати та знищити Україну. Поневолення нашої нації тривало ще не одне десятиліття, але українці вистояли й у 1991 році відновили свою державність. Сьогоднішня збройна агресія московитів проти нас демонструє ще раз усьому світові, що убивця продовжує старі методи Голодомору, прагнучи залякати, зламати, знищити і стерти з лиця землі сорока мільйонну країну в центрі Європи. Його наміри неодмінно розіб’ються об волелюбність і незламність українців, а самому катові суджено згинути, як роса на сонці, але поки боротьба триває…

Запрошуємо усіх до перегляду виставки.