Знайомство з книгою дрогобицької письменниці Вероніки Мосевич “Біжи, Мартусю”.

15 листопада у читальній залі бібліотеки відбулась літературна зустріч – знайомство з книгою дрогобицької письменниці Veronika Mosevych Вероніки Мосевич “Біжи, Мартусю”.

Це роман про Другу світову війну, який перекликається з жахливим сьогоденням рядками “…земля здригалася від наруги…’’ і на основі архівних документів вказує приголомшливі факти з тих далеких років, які дають нам розуміння того, що відбувається зараз. Перед уявою читачів роману одразу постає жорстока правда, яка волає до пам’яті нащадків із катівні Дрогобицького НКВД, що знаходилося на вулиці Стрийській. Авторка зазначила, що цей роман її спонукали написати спогади родичів, які зазнали тяжких випробувань у часи Другої світової війни.

Цікавими фактами поділилась наша гостя і про написання інших своїх творів. Серед них “Ґардаріка. Таємниця забутого світу” (про Ярослава Мудрого та шведську принцесу Інґіґерд), збірка поезій “Між небом та землею”, “Дрібка історії або Дослідження величі Гардаріки” та ін.

Своїми роздумами про роботу над романом поділилась також коректорка і редакторка книг Вероніки Мосевич поетеса, письменниця Анна Розлуцька . Вона зазначила, що закінчила коректувати книгу саме напередодні повномасштабного вторгнення.

Модерував зустріч директор бібліотеки Ігор Розлуцький.