Вересневі вебінари Clarivate

Реєстрація на чергові безкоштовні вересневі вебінари Clarivate українською відкрито. В Zoomтривалість одна година, відвідування більше 90 % основного часу приносить електронний сертифікат. Цього місяця дві нові теми про нові ресурси  PivotRP та базу дисертацій а також найпопулярніші теми про авторські профілі та публікації.

7 вересня 10:15
Тема: Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах 
Clarivate
Тези: На вебінарі подивимося яку інформацію про грантову підтримку можемо отримати в Web of Science Core Collection та InCItes та ознайомимося з можливості платформи PivotRPPivotRP база даних грантових можливостей як більше 20 років допомагає науковцям знаходити джерела фінансування. Спробуйте знайти нові можливості для ваших досліджень з понад 28 тисяч відкритих пропозицій сумарною вартістю більше118 млн. Ознайомтеся з більш ніш 3,5 млн вже отриманих грантів щоб вдосконалити вашу грантову заявку. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_KMmjYc5Q8m_pK3aH_SkIg

 

14 вересня 10:15
Тема: Як підібрати видання для публікації
Тези: Світ журналів: історія, види, метрики (імпакт фактор, Journal Citation Indicatior квартиль), показники. Коли, за що та скільки, потрібно або варто платити Рецензування та його види. Порівняти видання в Journal Citation Reports. Строки публікації. Правила оформлення публікацій. Публікаційний процес. Чого не варто робити. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_twkpyBMTvSDj92zdFaDiA

 

21 вересня 
Тема: Авторські профілі науковця
Тези: Які авторські профілі існують? Їхня мета та завдання. Що може бути представлено, які показники розраховуються, який створити, наповнити та коригувати профілі науковця у Web of ScienceOrcidResearchGateGoogle scholarОсновні помилки яких припускаються автори. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_PvcIZPsISCp3cFSKw1lhg

 

28 вересня

Тема: Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest

Тези: Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:

– Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index

– Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics

– Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports

– Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports

– Подальші плани

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MhIZjQjuSbqpNnOsuxpWvg

До зустрічі на вебінарах,

Iryna Tykhonkova