90 років від дня народження Івана Гнатюка

Іван Гнатюк (27 липня 1929 – 5 травня 2005) : біобібліографічний покажчик / уклад. Р.Д. Кивацька; редактор Р. Д. Кивацька ; відп. за випуск І.М. Розлуцький ; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Бібліотека. – Дрогобич : РВВ ДДПУ імені Івана Франка, 2020. – 198 с.

Даний біобібліографічний покажчик присвячений відомому учаснику Руху Опору, поетові,прозаїку, перекладачеві, політв’язню, лауреату Національної премії України імені Т. Г. Шевченка, нашому краянину з міста Борислава Іванові Гнатюку. Іван Гнатюк займає значне місце в історико-літературному процесі XX ст.,тому його постать є надзвичайно цікавою для вивчення та дослідження.
У посібнику представлено бібліографію творів Івана Гнатюка, а також дослідження, які висвітлюють життя і діяльність поета.
Видання адресоване вченим-філологам, студентам, учителям-словесникам, класним керівникам, учням загальноосвітніх шкіл, бібліотечним працівникам. Покажчик стане у нагоді широкому загалу користувачів – шанувальникам спадщини Івана Гнатюка.