День відкритих дверей в університеті

14 квітня 2019 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся День відкритих дверей для учнів загальноосвітніх шкіл Дрогобиччини. Бібліотека теж долучилась до цього заходу і запропонувала перегляд цікавої та змістовної виставки “З наукового ужинку”, яка містила детальну інформацію про університет, спеціальності та  наукові досягнення викладачів нашого вузу. Були запропоновані наукові університетські збірники: “Проблеми гуманітарних наук” (від 1998 р.), “Людинознавчі студії” (від 1998 р.), “Дрогобицький краєзнавчий збірник” (від 2001 р.), “Збірник наукових праць молодих учених”, “Науковий вісник Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка”, “Календар классного керівника” (від 1993 р.),  журнали,  серед яких “Молодь і ринок” (від 2002 р.), різноманітні монографії та дослідження викладачів університету. Найбільше зацікавила майбутніх студентів унікальна література, запропонована відділом зберігання фондів бібліотеки “Таємниці епох”: Krolewskie wolne miasto Drohobycz (1929 р.), І. Я. Франко “Поеми” (1899 р.), Т. Г. Шевченко “Иллюстрированный Кобзарь” (1896 р.), І. Я. Франко “Нарис історії українсько-руської літератури до 1890 р.” (1910 р.), В. Гете “Собрание сочинений Т. 2 (1882 р.)”, Н. В. Гоголь “Вечера на хуторе близ Диканьки” (1911р.). Бібліотечна добірка літератури сподобалась майбутнім студентам, викладачам та гостям заходу.