Наукова діяльність кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

Наукова діяльність кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім. І. Франка : 1991-2009 [Текст] : наук.- допом. бібліогр. покажч. / [уклад. М.М.Чепіль] ; ДДПУ ім. І.Франка ; бібліотека. – Дрогобич : [РВВ ДДПУ ім. І.Франка], 2010. – 109 с.

Науково-допоміжний бібліографічний покажчик містить коротку інформацію про витоки становлення і діяльності кафедри

загальної педагогіки та дошкільної освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка упродовж 1991 – 2001, перелік публікацій, іменний та предметний покажчики. розташовано за хронологією (по роках), у межах року – монографії, підручники, посібники під грифом МОН України та університету, статті у наукових фахових виданнях, затверджених ВАК України, публікації в інших наукових виданнях, збірники – за алфавітом.

Видання розраховане на наукових працівників, аспірантів, дослідників, вчителів, бібліотечних працівників, студентів, а також усіх, хто цікавиться розвитком сучасної української педагогічної науки.