ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца – ШульцФест ‘24

Сердечно запрошуємо на ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца – ШульцФест ‘24, який відбудеться у місті автора Цинамонових крамниць 7–13 липня 2024.

Культурний фронт мусить тривати, ШульцФест мусить продовжуватись. Приєднуйтесь!

ШульцФест ’24 будують взаємно проникні пасма подій та мистецьких дійств: короткі зімкнення сенсу, вірші в укриттях та континент Дрогобич, а також паралельне пасмо Bruno4ever – у них братимуть участь письменники, музиканти, митці театру й образотворчого мистецтва та інтелектуали з кількох країн Європи й світу.

Як і два роки тому, особливий акцент робимо на пасмі вірші в укриттях, в межах якого читатимемо й коментуватимемо вірші у дрогобицьких укриттях – це наш символічний акт перед лицем нищівної сили війни.

Поспішайте зустрітися з Ришардом Криніцьким, Юрієм Андруховичем, Юрком Прохаськом, Павелом Прухняком, кс. Альфредом Вєжбіцьким, Юрієм Винничуком, Остапом Сливинським, Яцеком Подсядло, Томашем Ружицьким, Боґумілою Бердиховською, Олександром Бойченком, Григорієм Семенчуком, Адамом Міхніком, Ґжеґожем Ґауденом, Оленою Рибкою, Катажиною Кучинською-Кошани, Наталею Ткачик, Кшиштофом Чижевським, Влодком Кауфманом, Олександром Ірванцем, Данилом Ільницьким та іншими нашими дорогими учасниками.

Запрошуємо на неймовірно енергетичний концерт українського та польського гуртів „Joryj Kłoc” й „Оркестр святого Миколая”, акустичну виставу Юрія Андруховича з гуртом „Карбідо”, цікаві театральні проєкти з Мадриду, Познані, Варшави, Дрогобича, захопливі художні виставки та перформанси, поетичні читання, літературні зустрічі й презентації – усе це чекає на вас у Дрогобичі упродовж семи насичених фестивальних днів.

Вхід на всі фестивальні події – вільний! Не проґавте! Щиро – організатори Шульц Фесту

Програма фестивалю

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors