Вер 28

Карпенко Ореста Євгенівна

Карпенко Ореста ЄвгенівнаКарпенко Ореста Євгенівна кандидат педагогічних наук, доцент. 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: “Педагогічні ідеї Германа Гмайнера та їх реалізація в Австрії та Німеччині (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)” у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. Стипендіат Міжнародної магістерської програми “Erasmus” (2009), (2010), Урядової стипендії Фонду стипендій Австрійської Республіки для аспірантів – OEAD (2011), Польського комітету ЮНЕСКО (2011), стипендії імені Лейна Кіркланда (2013/14 н. р.). Автор понад 50 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових зацікавлень: історія виховання в країнах німецькомовного простору, соціально-педагогічні аспекти виховної роботи з дітьми та молоддю, іноземна мова в країнах Європейського Союзу.