Кві 25

Бобак Оксана Богданівна

Бобак ОНародилася на Львівщині. Закінчила Львівське педагогічне училище №1 за спеціальністю «Дошкільне виховання». Навчалася на філологічному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література». Саме тут здобула освіту за ОКР «Магістр» зі спеціальності 8.01010601 «Соціальна педагогіка».

Трудову діяльність О. Бобак розпочала в грудні 2000 р. вчителем української мови у Ралівській СЗШ І – ІІІст., Львівської області, Самбірського району. З 2007 р. – викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти соціально-гуманітарного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

З 1 листопада 2011 року зарахована до аспірантури Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за спеціальністю 13.00.01 – «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

У вересні 2011 року О.Б. Бобак взяла участь у роботі 5 Літньої школи при Академії спеціальної педагогіки м. Варшава, Польща.

Оксана Богданівна, бере активну участь у громадському житті регіону, зокрема в організації соціально-педагогічної роботи у територіальній громаді. Вона – член виконкому Ралівської сільської ради з питань культури та освіти, координатор ініціативної групи по реалізації соціального проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», який здійснювався спільно Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та українським фондом «Благополуччя дітей».

Сфера наукових зацікавлень: проблеми соціалізації дітей у сім’ях, їхнє виховання, соціальна педагогіка, виховна робота.

Наукові пошуки знайшли відображення у понад  25 публікаціях.

Найважливіші наукові публікації

Посібники

1. Бобак О. Б. Методичні рекомендації для семінарських занять для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» спеціальності «Соціальна педагогіка» з дисципліни : Система виховної роботи в дитячих будинках та інтернатах, 2008р.
  2. Бобак О. Б. Методичні рекомендації для семінарських занять для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» спеціальності «Соціальна педагогіка» з дисципліни : Превентивна педагогіка, 2010р.
  3. Гордієнко Н. В., Бобак О. Б. – Система виховної роботи у дитячих будинках та інтернатах : навчальний посібник  – Дрогобич, 2011. – 287 с.

Статті  у наукових фахових виданнях

1. Бобак О.Б. Підготовка соціальних педагогів до соціально-педагогічного супроводу сімей // Вісник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: Серія Педагогічні науки № 203. Частина І. – Черкаси 2011. С. 23 – 28.
  2. Бобак О.Б. Проблеми сімейного виховання у поглядах видатних українських педагогів (ХХІ – ХХ ст.). Вісник Прикарпатського університету. Педагогіка. 2011. Вип. ХL. Ч. 2. – С.138 – 141.
  3. Бобак О.Б. Взаємодії дошкільного закладу та сім’ї у процесі виховання дитини. Вісник Прикарпатського університету. Серія: Педагогіка. 2011. Вип. ХL. – С. 92 – 94.
  4. Бобак О.Б. Вплив сімейного виховання на розвиток дитини дошкільного віку у поглядах В.О. Сухомлинського // Наукові записки: [збірник наукових статей] / М-во освіти і науки України; Нац. пед. ун-т  імені М.П.Драгоманова; укл. Л.Л. Макаренко. – К. Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова,  – Випуск (92). – С. 34– 40. (Серія педагогічні та історичні науки).
  5. Бобак О.Б. Методичне забезпечення особистісно-орієнтованого навчання дошкільників: зарубіжний досвід // Науковий вісник Чернівецького університету: Збірник наукових праць. Вип. 600. Педагогіка та психологія. – Чернівці: Чернівецький нац.  ун-т, 2012. – С. 25 – 33.
  6. Логвиненко Т.О., Бобак О.Б. Педагогіка сімейного виховання : навчально-методичний посібник до самостійної роботи [для студентів спеціальності 6.010106 «Соціальна педагогіка»] / Т.О. Логвиненко, О.Б. Бобак. – Дрогобич : Видавничий відділ Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, 2014. – 160с.
  7. Бобак О.Б. Засади сімейного виховання дошкільників в Україні у ІІ-й половині ХХ ст. // Молодь і ринок. № 11 (118). – С. 126 – 132.

Статті  у зарубіжних наукових виданнях

1. Бобак О.Б. Впровадження інноваційних технологій у практичну діяльність українських дошкільних закладів // сборник материалов V междунар. науч.-практ. конф., Брест, 19-20 мая 2011 г. : в 2 ч. / [и др.]. – Брест: БрГУ, 2011. – Ч І. С. 52 – 57.
  2. Бобак О.Б. Обдаровані діти як суб’єкт соціально-педагогічної роботи в сучасних умовах // сборник научных статей ІІ Международной научно-практической конференции, 20 марта 2012 г. в МГУ имени А.А.Кулешова, г. Могилев. – Могилев: УО «МГУ имени А.А.Кулешова», 2012. – С.193 – 196.
  3. Bobak O.B. The role offamilies in the social l formation of person with disabilities // Zbiуr raportуw naukowych. «Pedagogika. Teoria. Praktyka.» (29.11.2014 -30.11.2014) – Warszawa: Wydawca: Sp. z o.o. «Diamond trading tour», 2014. 31 36.