РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСТУПНІ ІСПИТИ

Реєстрація проводиться для вступників, які вступають для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення і користуються спеціальними умовами участі у конкурсному відборі

У вступних іспитах мають право брати участь особи, які зазначені у пунктах 8.3-8.5, 8.7 Правил прийому.

Реєстрація для складання вступних іспитів розпочинається 24 червня 2021 року і завершується 09 липня 2021 року

Для участі у вступних іспитах, вступник подає:

• заяву на участь у вступних іспитах (заповнюється особисто);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорову фотокартку розміром Зх4 см;
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня;
  • копію документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті.

Подання вступниками інших документів для участі у вступних іспитах не є обов’язковим.

Крім того, інформуємо, що з 24 червня 2021 року буде відкрито доступ до електронної реєстрації для участі у вступних іспитах за покликанням

Для успішної реєстрації потрібно завантажити сканкопії (фотокопії),  у форматі .jpg або .pdf, таких документів:

• заяви на участь у вступних іспитах (завантажити заяву можна тут);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорової фотокартки розміром Зх4 см;
  • копію документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті.

Додаткова інформація.

Вступники, які проходять вступні іспити, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, оригіналу документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Вступники, які зареєструються дистанційно, повинні подати одну кольорову фотокартку розміром 3х4 для формування екзаменаційного листка (перед початком вступного іспиту).

Наголошуємо, що реєстрація та складання вступних іспитів не є фактом подачі заяви до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, вступник має подати заяву через електронний кабінет або особисто у термін з 14 липня по 23 липня  2021 року.

Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться з 1 липня 2021 року.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ ДО НИХ

Прийом заяв та документів здійснюється
у приймальній комісії
за адресою:

м. Дрогобич,
вул. Івана Франка, 24,
Головний корпус університету, каб 3А.
Контакти: тел.:(03244)2-28-17;
моб. тел: (098)77-51-483