↑ Повернутись до Студентський квиток

Міжнародний студентський квиток ISIC

Картка ISIC – це єдине офіційно визнане у всьому світі посвідчення особи студента. Дисконтна картка, яка дає знижки в Україні та за кордоном від 5% до 95% (розміщення в готелях, хостелах; авіа- і залізничні квитки, міський транспорт; відвідування музеїв, театрів, виставок та багато іншого). Картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8666 9205. Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій ISIConnect – пільгові тарифи, знижки до 70% на міжнародні телефонні розмови.

Власниками картки ISIC можуть стати школярі від 12 років, студенти, аспіранти стаціонарної форми навчання всіх навчальних закладів.

Щоб оформити картку ISIC необхідно:

• Заповнити анкету;
  • Копію закордонного паспорта;
  • Фотографію (розмір 3х4);
  • Копію студентського/учнівського квитка або залікової книжки або довідку з навчального закладу;
  • 80 гривень.

Терміни виготовлення та наявність бланків картки потрібно попередньо узгодити у профспілковому комітеті студентів.

Офіційний сайт: www.isic.org