↑ Повернутись до Профком студентів

Шановні студенти!

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка створена і діє первинна профспілкова організація студентів (профком студентів) Університету — це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.

Профком студентів Університету входить до Профспілки працівників освіти і науки України, Асоціацію правозахисних організацій студентів України, а також, співпрацює з студентськими та молодіжними організаціями інших ВНЗ.

З метою покращення виконання статутних завдань та об’єктивної комунікації між студентом та профком, на факультетах створюються профбюро, а в кожній групі обирається профорганізатор.

Студентська профспілка попри виконання статутних профспілкових функцій в Університеті, також є молодіжною організацією, адже наші члени профспілки — це студентська молодь, яка крім головного завдання навчання і здобуття майбутньої професії, хоче і має шанс реалізувати свої можливості і в інших сферах громадського, культурного та політичного життя.

Основні напрями діяльності профкому студентів:

• вивчення соціального стану студентів;
  • надання матеріальної допомоги студентам пільгових категорій;
  • опіка над студентами сиротами і студентами пільгових категорій;
  • організація поселення студентів в гуртожитки;
  • контроль за роботою їдалень університету;
  • оздоровлення студентів у санаторії-профілакторії, на узбережжі Чорного моря, в спортивно-оздоровчому таборі “Смерічка”;
  • літнє працевлаштування студентів в дитячих таборах відпочинку;
  • участь у міжнародних програмах обміну студентів, зокрема, у програмі Work & Travel USA;
  • проведення культурно-масової роботи серед студентів: Конкурс “студент року”, фестиваль КВН, конкурс “Дебют першокурсників”, конкурс “Красуня університету”, конкурс “Шанс”, літературно-мистецькі вечори, тематичні вечірки, а також, інших цікавих та корисних заходів.

Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Тому, саме вам, шановне студентство, профком студентів надається можливість, прийняти участь у роботі студентської профспілки, реалізувати себе, та вдосконалити свої можливості, здобути досвід роботи громадського діяча та пройти Школу лідера.

Приєднуйся!!! Знай свої студентські права!!! Живи повноцінним студентським життям!