Проект Положення про інституційний репозитарій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

До громадського обговорення пропонується проект Положення про інституційний репозитарій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Проект Положення про інституційний репозитарій Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка розроблено на виконання ухвали вченої ради від 19 грудня 2019 р.

Положення про інституційний Репозитарій  регламентує основні засади організації, функціонування та управління інституційним репозитарієм, визначає його призначення, мету, завдання, функції і структуру, описує механізми наповнення, зберігання, систематизації та обробки академічних текстів у Інституційному репозитарії та користування ним.

Зауваження та пропозиції просимо до 28 січня 2020 року надсилати за електронною адресою: kvalif_rob@ukr.net

Проект Положення про інституційний репозитарій
Додаток 1 до Положення про інституційний репозитарій