Меню

Праця зі студентами нашого університету

1) організація та забезпечення участі студентів у практичному курсі польської мови при Люблінському Університеті Марії Кюрі-Склодовської 7 – 27 липня 2003 р.;

2) функціонування тренінгів польської мови для студентів при Полоністичному центрі від 1 лютого 2004 р. Прийом заяв здійснюється щорічно з 1 до 14 вересня (зустрічі відбуваються: вівторок, четвер о 1600 в приміщенні фізико-математичного факультету);

3) інформування та набір учасників – студентів і магістрантів нашого університету – до Першої Зимової Східної Школи у Варшаві, 1 – 10 березня 2004 р.;

4) інформування та набір учасників – студентів нашого університету – до Центру Польської Мови і Культури для Іноземців в Любліні 5 – 31 липня 2005 року (директор Центру та керівник курсів проф.  д- р габ. Ян Мазур);

5) інформування та набір учасників – студентів нашого університету – до Третьої Зимової Східної Школи у Вроцлаві 1 – 10 березня 2006 року (директор Ян Маліцкі);

6) організація та забезпечення участі студентів у літніх курсах польської мови в Жешувському університеті (Центр „Полонус” польської культури та польської мови для поляків з-за кордону та іноземців), 06.07. – 26.07.2009 р.;

7) організація та забезпечення участі студентів у літніх курсах польської мови в Сєдльцах (Польща), липень 2011 р.;

8) організація та забезпечення участі студентів у літніх курсах польської мови в Центрі Польської Мови і Культури для Іноземців в Любліні (Польща), липень 2011 р.

9) організація та забезпечення участі студентів у курсах Літньої школи польської мови і культури в Люблінському католицькому університеті, 8 липня – 15 серпня 2013 р. Студент: Андрій Галаідін (Інститут іноземних мов).

10) організація та забезпечення участі студентів у курсах Літньої школи польської мови і культури в Академії фінансів і бізнесу Vistula у Варшаві, 1 – 28 липня 2013 р. Студенти філологічного факультету: Інна Колодій, Анна Бистрова.

11) організація та забезпечення участі студентів у курсах Літньої школи польської мови і культури в Люблінському католицькому університеті, 7 – 29 липня 2014 р. Студентка: Юлія Дацюк (Інститут іноземних мов).

  • Підготовка студентів (V курс) українсько-польської філології філологічного факультету до участі у VIII Всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови, який відбудеться 31 березня 2012 р. в Інституті філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника
  • Підготовка студентів (V курс) українсько-польської філології філологічного факультету до участі у щорічній звітній науковій конференції філологічгого факультету (по кафедрі світової літератури) – 28 березня 2012 р.

12) підготовка, організація (у співпраці з Посольством РП в Україні) та забезпечення участі студентів нашого університету у курсах Літньої школи польської мови і культури при Люблінському Університеті Марії Кюрі-Склодовської, 11 – 31 липня 2016 р. Студенти філологічного факультету: Ксенія Віленьська (УП-35), Галина Мазурик (УП-35), Валентина Фольц (ПУ-15), Руслана Семчишин (УП-35).

13) підготовка, організація (у співпраці з Посольством РП в Україні та Спілкою учителів-полоністів України, Дрогобицька філія Інституту модернізації змісту освіти МОН України) та забезпечення участі студенток польської філології філологічного факультету нашого університету Наталії Ґронської, Валентини Фольц та Ксенії Віленської у літніх школах польської мови та культури в Любліні та Вроцлаві, 10 – 30 липня 2017 року.

14) організація інтенсивного 20-годинного методичного курсу навчання польської мови «Як вивчати Польщу та польську мову в Україні», який відбувся 21 – 22 вересня 2017 року завдяки сприянню Фонду «Свобода і Демократія» (Варшава) у рамках проекту «Координація та підтримка вищої полоністичної освіти в Україні – частина 2» (2017). Лекції та тренінги під час методичного курсу провели доктор Єжи Ковалевський та маґістр Марта Ковалевська (Фонд «Свобода і Демократія», Яґеллонський Університет у Кракові). Слухачами двох циклів курсу стали понад шістдесят студентів та маґістрантів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, які вивчають польську філологію у Центрі перепідготовки та післядипломної освіти, на філологічному факультеті та в інституті іноземних мов. Участь у курсі взяли також учителі польської мови з Дрогобича та регіону. Учасники отримали посвідчення про прослуханий методичний курс та різноманітні навчально-методичні матеріали з польської мови.

15) підготовка, організація (у співпраці з Посольством РП в Україні та Спілкою учителів-полоністів України, Дрогобицька філія Інституту модернізації змісту освіти МОН України) та забезпечення участі студенток польської філології філологічного факультету та факультет післядипломної освіти нашого університету Наталії Ґронської, Валентини Фольц, Ксенії Віленської, Наталії Безкоровайної, Марти Клименко та Маргарити Кондратенко у літніх школах польської мови та культури при Варшавському університеті (1–29 серпня 2018), Природничо-гуманітарному університеті у м. Сєдельце (1–29 липня 2018),  Яґеллонському університеті (1–22 липня 2018) та Люблінському католицькому університеті (2–22 липня 2018).

16) Підготовка студентки Валентини Фольц (IV курс, польська філологія, філологічний факультет) до участі в програмі Erasmus+ (навчання студентки в ІІ семестрі 2018-2019 н.р. у Люблінському католицькому університеті, Польща).

17) Підготовка та організація безкоштовної участі студентів польсько-української філології філологічного факультету у літніх школах польської мови (липень 2019 року) у Познані, Вроцлаві, Сєдльце та Любліні: Анастасія Борсук (маґітратура, польська філологія); Вікторія Григорчук (IV курс, ПУ-44); Уляна Павлишин (ІІІ курс, ПА-33); Уляна Стець (IV курс, ПУ-44).

18) Сприяння у підготовці  поетично-музичного спектаклю-імпресії з нагоди ювілею Юліуша Словацького, названої рядками поета: „Душа-ластівка далеко від землі…”, організованої 4 жовтня 2019 року в актовій залі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка студентками польської філології філологічного факультету та вихованками інституту музичного мистецтва Франкового вишу. У поетично-музичній імпресії виступили: Уляна Павлишин, Роксолана Пристай, Анастасія Марчак, Вікторія Григорчук, Лілія Зубар, Уляна Стець, Марта Клименко (студентки ІІІ та ІV курсу польської філології, філологічний факультет) та Юлія Осмачко й Ольга Мичко (аспірантка та маґістрантка інституту музичного мистецтва).