↑ Повернутись до Конкурси і фестивалі

Вікторія Шпильчин зайняла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі знань «Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

27 березня у Закарпатській академії мистецтв, на базі якої проводився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі знань «Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», cтудентка групи ОХК-35Б факультету початкової та мистецької освіти Шпильчин Вікторія Іванівна взяла участь у Всеукраїнській підсумковій науково-практичній студентській конференції з виступом «Самчиківський розпис в контексті відродження культурно-мистецьких традицій українського народу» (науковий керівник Сидор Михайло Богданович, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри культурології та мистецької освіти), виборола ІІ місце, нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Колектив та студенти факультету початкової та мистецької освіти вітають Вікторію та її наукового керівника Сидора Михайла Богдановича. Бажаємо подальших творчих успіхів!

1 2

Оновлено: 28 Березень, 2019