↑ Повернутись до Міжнародна співпраця

Студент з Педагогічного інституту Штірії (м. Грац, Австрія) Georg Suppan відвідав лекції та практичні заняття на факультеті початкової та мистецької освіти

30 жовтня 2018 року студент Педагогічного інституту Штірії Georg Suppan, який перебуває на факультеті початкової та мистецької освіти за обміном в рамках програми академічної мобільності Еразмус +, у супроводі заступника декана з навчальної роботи доцента Любові Білецької відвідав відкриту лекцію з дисципліни «Методика викладання української мови», яку провела доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Світлана Луців для студентів ІV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Процес роботи над художнім твором у початкових класах».

Студенти виступили з інформативними доповідями, у яких розкрили відомості про життя і педагогічну діяльність М. Монтессорі, а також впровадження педагогічних ідей видатного педагога у сучасному світі. Під час доповідей використовувалися відеопрезентації та демонстраційні матеріали. Практична частина відбулася у формі групової роботи, у якій гість, разом зі студентами, був активним учасником. Кожна з груп працювала над окремим завданням творчого характеру і продемонструвала цікаві ідеї та яскраві презентації. Підсумували заняття інтерактивною вправою «Індикатор настрою».

Студенти активно дискутували з гостем, обговорювали інноваційні форми навчання та систему освіти за кордоном. Підсумувала дискусію заступник декана з навчальної роботи доцент Любов Білецька.

Оновлено: 26 Листопад, 2018