↑ Повернутись до Міжнародна співпраця

Студент Штирійського педагогічного інституту у місті Грац Georg Suppan на семінарському занятті з дисципліни «Педагогічні інновації в Україні і за рубежем» (доц. Соломія Ілляш)

30 жовтня 2018р. доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ілляш С.Д. провела відкрите семінарське заняття зі студентами-магістрами з дисципліни «Педагогічні інновації в Україні і за рубежем» на тему: «Технологія саморозвитку Марії Монтессорі».

Заняття проводилось за чітко розробленим планом, відповідно до програми дисципліни.

На теоретичній частині семінарського заняття студенти виступили з інформативними доповідями, у яких розкрили відомості про життя і педагогічну діяльність М. Монтессорі, а також впровадження педагогічних ідей видатного педагога у сучасному світі. Під час доповідей використовувались відеопрезентації та демонстраційні матеріали. Практична частина пройшла у формі групової роботи. Кожна з груп працювала над окремим завданням творчого характеру і продемонструвала цікаві ідеї та яскраві презентації.

Вдало було проведено заключний етап заняття. Підбивши підсумки опрацьованої теми, усі присутні поділились враженнями, застосувавши інтерактивну вправу «Індикатор настрою».

Відкрите заняття відвідали студент Штирійського педагогічного інституту у місті Грац, який перебуває у нас по обміну в рамках програми академічної мобільності Еразмус + , Георг Зуппан у супроводі заступника декана з навчальної роботи Білецької Л.С. Гості мали можливість переконатись у високому рівні володіння магістрами теоретичним матеріалом, вмінні критично аналізувати та використовувати інноваційні педагогічні технології у практичній діяльності початкової школи.

DSC05441 DSC05433 DSC05425 DSC05411 Студенти-магiстри, доценти Соломія Iлляш, Любов Бiлецька, гiсть Георг Зуппана

Оновлено: 26 Листопад, 2018