↑ Повернутись до Міжнародна співпраця

Студент Штирійського педагогічного інституту у місті Грац Georg Suppan на практичному занятті з дисципліни «Актуальні проблеми математичної освіти вчителя початкової школи» (доц. Оксана Жигайло)

29 жовтня 2018 року на факультеті початкової та мистецької освіти студент Штирійського педагогічного інституту Георг Зуппан у супроводі заступника декана з навчальної роботи доц. Любові Білецької взяв участь у відкритому практичному занятті з дисципліни «Актуальні проблеми математичної освіти вчителя початкової школи», яке провела доцент кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі Оксана Жигайло із студентами другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Особливості моделювання на уроках математики у початковій школі».

В процесі застосування інтерактивних вправ «Індикатор думок», «Кафе знань», «Павутинка», що є популярними у Новій українській школі, студенти засвоїли та повторили етапи складання математичного моделювання, форми представлення математичних  моделей та презентували власноруч виготовлені лепбуки – як засіб впровадження математичного моделювання.

Студенти активно вели дискусію з гостем з Австрії, спілкувалися про інноваційні форми навчання та систему освіти за кордоном. Підсумувала дискусію заступник декана з навчальної роботи доцент Любов Білецька.

Iнтерактивна__вправа_Павутинка Iнтерактивна_вправа_Кафе_знан_ доц_._Жигайло_О.О.,_гiст__Георг_Зуппана_,_доц._Бiлец_ка_Л.С. Тема_практичного_заняття Студенти_1_курсу_магустратури,_доц._Бiлец_ка_Л.С.,_доц._Жигайло_О.О.,_гiст__Георг_Зуппана Робота_в_групах Презентацiя_лепбукiв Лепбук_презентуe_Тетяна_Лапун_ка Iнтерактивна_вправа_Павутинка

Оновлено: 26 Листопад, 2018