↑ Повернутись до Виставки робіт студентів

Вивставка робіт з образотворчого мистецтва до Святкування 15-ліття академічного душпастирства в університеті та Міжнародної Академії Андрея Шептицького

15-vystavka-xudozhnix-robit-studentiv-fakultetu-pochatkovoyi-ta-mysteckoyi-osvity12 жовтня 2017 року відбулося святкування 15-ліття душпастирства академічної молоді в Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.
На фасаді головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка урочисто відкрили та освятили дошку-барельєф духовному лідеру, меценатові і громадському діячеві, митрополиту УГКЦ Андрею Шептицькому.
В актовій залі університету відбулася Міжнародна академія на тему «Виховні ідеї Андрея Шептицького в освітньому просторі сучасної України», у якій взяли участь студенти 2-го курсу нашого факультету разом з кураторами.

Всі учасники заходу мали можливість оглянути виставку художніх робіт студентів спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Образотворче мистецтво» факультету початкової та мистецької освіти.

Оновлено: 24 Жовтень, 2017