Професор Ольга Бенч (Словаччина) в інституті музичного мистецтва

17 листопада ц.р. в інституті музичного мистецтва виступила з огляд-лекцією ексгенконсул України, кандидат мистецтвознавства, проф. Ольга Бенч. Захід проводився в рамках підписання угоди про міжнародну співпрацю між Ружомбергським Католицьким університетом (Словаччина) та інститутом музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Проф. Ольга Бенч наголосила на тому, що серед її пріоритетів  є поглиблення українсько-словацької співпраці в рамках спільних наукових досліджень в галузі педагогіки, музикознавства.

На світлині (зліва направо): доц. Любомира Ластовецька, проф. Ольга Бенч, проф. Ірина Бермес

На фото: проф. Степан Дацюк, проф. Ольга Бенч

На фото:
проф. Степан Дацюк, проф. Ольга Бенч

Ольга Бенч – заслужений діяч мистецтв України, народна артистка України. У професійній діяльності була заступником міністра культури і туризму України, генеральним консулом України в Словаччині (м. Пряшів). Сьогодні – професор Ружомбергського Католицького університету (Словаччина). Написала близько 80 наукових праць, серед яких фахові статті, підручники та монографій.

Ольга Бенч, аналізуючи працю на посаді професора університету Словаччини, розповіла про  можливі шляхи  українсько-словацької співпраці передусім в  питаннях дидактики, форми викладу музичного матеріалу на уроках диригування, в галузі музикознавства, дистанційного навчання, а також виокремила пріоритетні напрямки спільних наукових досліджень музичної педагогіки.

Присутні на зустрічі професорсько-викладацький склад та студенство інституту музичного мистецтва виокремили зацікавленість та актуальні перспективи в рамках майбутньої співпраці і взаємного наукового пізнання по обидва боки словацько-українського кордону.

„Запланована в близькому майбутньому наукова співпраця, а також виступи українських професійних хорових колективів, музикантів-інструменталістів, вокальних ансамблів Інституту музичного мистецтва допоможуть студентам та викладачам Католицького університету в м. Ружомберг (Словаччина) краще пізнати музичну культуру українців”, – наголосила в кінці зустрічі  Ольга Бенч.

oleg3