У Франковому виші відбувся науково-практичний онлайн-семінар

21 червня 2018 року на факультеті початкової та мистецької освіти кафедрою педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка спільно з кафедрою фахових методик і технологій початкової освіти ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” було проведено міжкафедральний науково-практичний онлайн-семінар “Актуальні проблеми навчання молодших школярів в сільській малокомплектній школі та класах-комплектах в контексті Закону України “Про освіту” та нового Державного стандарту початкової освіти”.

З вітальним словом та доповідями виступили завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти кандидат педагогічних наук, доцент Лілія Стахів, кандидат педагогічних наук, доцент Леся Колток та старший викладач кафедри Галина Шубак.

Участь у дискусії з проблеми освітнього процесу сільської малокомплектної школи взяли викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти та кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі.

Викладачами кафедр ухвалено подальші дії співпраці.