Звітна науково-практична конференція викладачів кафедри психології

18 лютого 2020 року відбулася звітна науково-практична конференція викладачів кафедри психології. На заході учасники обговорили результати підсумкової теми дослідження «Теорія і практика психологічного супроводу особистісно-професійного зростання майбутніх педагогів при викладанні психологічних дисциплін» (2015 – 2019 рр.) та визначили перспективу дослідження нової теми «Методологічні, теоретичні, прикладні і практичні проблеми психологічної підготовки майбутніх педагогів» (2020 – 2024 рр.).

Доповідачі обговорили теоретичні проблеми розвитку особистості викладача психології як суб’єкта особистісно-професійного становлення майбутніх педагогів, визначили зміст, структуру, рівні, особливості та умови підготовки майбутніх педагогів і створили теоретичну модель викладача-психолога, здатного володіти професійними та особистісними компетенціями й ефективно їх формувати у майбутніх педагогів.