»

Звітна конференція студентів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

19 травня 2020 року студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» факультету психології, педагогіки та соціальної роботи відзвітували про проходження практики в групах дітей дошкільного віку.

Під час практики студенти за допомогою керівників, вихователів-методистів та вихователів груп ознайомилися з базами практики, особливостями їх діяльності, зі змістом і методами освітньої роботи вихователів, документацією, принципами планування (річного, щоденного) та з предметно-розвиваючим середовищем групи; навчилися планувати зміст освітньої роботи, цілеспрямовано відбирати організаційно-методичні засоби, методи та прийоми організації навчально-виховного процесу в умовах дистанційної освіти. Загалом студенти здобули новий досвід, якого вимагають сучасні реалії життя.

Після виступу студентів свої думки та побажання висловили керівники практики доценти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Юрій Калічак та Світлана Івах, які відзначили високий рівень педагогічної творчості, фахової майстерності, креативності та винахідливості студентів-практикантів, котрі доклали багато зусиль, працюючи в умовах дистанційної освіти.