Звіт студентів інституту фізичної культури і здоровя про семестрове навчання в Бельгії

29 травня 2019 р. у навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я відбувся звіт студентів групи ФР-33Б Ігоря Явора та Дмитра Дужого про 3-місячне навчання в Університеті прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) в рамках програми Еразмус +.

Студенти розповіли про особливості навчання на освітньому рівні «Бакалавр»  спеціальності «Ерготерапія» у VIVES University College, окреслили відмінності в організації і проведенні освітнього процесу порівняно з Україною, ознайомили з умовами проживання і дозвілля студентів у VIVES. Розповідь була доповнена цікавими презентаціями.

Особливий інтерес в аудиторії викликала розповідь про практику в закладах  реабілітації з ерготерапії й фізичної терапії з особами різних вікових груп з руховими, когнітивними, сенсорними порушеннями та іншими обмеженнями життєдіяльності. Під час навчання у Бельгії студенти здобули  неабиякий досвід, яким  охоче діляться з колегами, і який, безперечно,  знадобиться їм у майбутньому.