»

Звіт про проходження виконавської (хореографічної) практики на факультеті початкової та мистецької освіти

31 березня 2021 року студенти-хореографи факультету початкової та мистецької освіти прозвітували про проходження виконавської (хореографічної) практики керівниці практики викладачці Магдалині Марушці.

Студенти показали свої презентації і довели, що закріпили практичні навички щодо методики організації роботи з хореографічним колективом, розвинули рухово-танцювальні здібності та артистизм, оволоділи практичними навичками у галузі майбутньої професії – викладача хореографії, а також непогано застосували знання, здобуті на практичних і лекційних заняттях на факультеті початкової та мистецької освіти.

Майбутні хореографи приємно вразили цікавими доповідями, креативними фото- та відеозвітами, розповіли про свої враження від роботи за фахом та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.